Witamy na naszej stronie i zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

O nas

Naprawa opon i mechanika samochodowa

O serwisie Euromaster w Opolu

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy grupą doświadczonych profesjonalistów i pasjonatów, którzy wiedzą, na czym polega dobra naprawa opon i mechanika samochodowa. Każdy odstawiony do nas pojazd traktujemy z odpowiednim szacunkiem, niezależnie od tego, czy jest to samochód dostawczy ciężko pracujący „na pełen etat”, czy weekendowy youngtimer, którego jedynym zadaniem jest sprawianie radości z jazdy. Mamy prosty cel, a jest nim zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa i komfortu Twojej podróży. Euromaster Bus-Service to sprawdzony i godny zaufania serwis ogumienia i pojazdów w Opolu.

Znamy realia XXI wieku i dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć Ci kompleksowe usługi, spełniając przy tym wszystkie oczekiwania. Każdemu z nas zależy na mobilności, niezależności oraz… czasie. Jeszcze do niedawna haczyk tkwił w tym, aby połączyć wysoką jakość usługi z krótkim czasem jej realizacji. Nam się to udało. Dzięki profesjonalnemu zapleczu technicznemu oraz ogromnej wiedzy naszych pracowników, jesteśmy w stanie zdiagnozować każdą usterkę w Twoim samochodzie. Nie boimy się nowych wyzwań, a naprawa opon i wymiana klocków hamulcowych stanowią dla nas przyjemność, a nie smutny obowiązek.

Wierzymy, że jedynie dzięki uczciwości i życzliwej obsłudze można zbudować trwałą i wieloletnią relację z Klientem. Zawsze wiesz, jakie naprawy przeprowadzimy w Twoim samochodzie. Nic nie dzieje się bez Twojej wiedzy. Pamiętaj, że podpowiemy Ci, co należy wymienić w Twoim samochodzie, abyś mógł zawsze bezpiecznie wrócić do swoich bliskich. Odwiedzając Euromaster Bus-Service nie jesteś traktowany jak Klient – jesteś dla nas Gościem. Przyjedź do nas, usiądź na wygodnym fotelu, a my zajmiemy się całą resztą. Niezależnie od tego, czy mamy przeprowadzić wymianę oleju, przegląd klimatyzacji czy wymianę kompletu filtrów.

Korzystając z naszych usług, kupujesz zadowolenie!

Korzystając z naszych usług, kupujesz zadowolenie!

sprawdź nas!
  • Komfort

    Dla nas najważniejszy jest Twój komfort, dlatego podchodzimy do Twojego samochodu kompleksowo i profesjonalnie.

  • Cena i jakość

    Państwa zaufanie jest dla nas priorytetem, dlatego gwarantujemy doskonały stosunek jakości do ceny na wszystkie opony i usługi samochodowe.

  • Środowisko

    Środowisko jest jednym z naszych priorytetów. Jesteśmy zobowiązani do recyklingu zużytych części w celu zminimalizowania negatywnego oddziaływania na środowisko.

sprawdź nas!