Nasze usługi

Wykonujemy kompleksową diagnostykę komputerową w naszym warsztacie w Opolu, dzięki której znacząco przyśpieszamy prowadzenie prac naprawczych. Dziś jest to podstawa badania samochodów także podczas rutynowych przeglądów. Dzięki niej jesteśmy w stanie wykryć przyczyny usterek, które do tej pory mogły spędzać sen z powiek właścicielom samochodów. Diagnostyka komputerowa pozwala także na odnalezienie usterek, które wcześniej nie dawały o sobie znać, a mogły na dłuższą metę spowodować poważne i kosztowne kłopoty.

Na czym polega diagnostyka komputerowa?

Diagnostyka komputerowa polega na podłączeniu samochodu do komputera serwisowego. Komputer diagnostyczny łączy się z komputerem pojazdu i wymieniają dane. Komputer diagnostyczny odczytuje informacje dotyczące poszczególnych parametrów auta i wyświetla powiadomienia o ewentualnych nieprawidłowościach. Diagnostyka komputerowa przyspiesza proces naprawy i redukuje jej koszty, mechanik nie musi bowiem sprawdzać mechanicznie wielu elementów pojazdu. Zmniejsza się również ryzyko wymiany prawidłowo działającego podzespołu.

Tester diagnostyczny umożliwia odczyt i kasowanie kodów usterek w autach, a także podgląd na żywo parametrów pracy auta. Jeśli spotkały Cię usterki:

  • sterowania automatycznych skrzyń biegów,
  • systemów ABS,
  • poduszek powietrznych,
  • układów sterowania silników,
  • układów klimatyzacji,
  • innych ważnych układów w aucie

serwisanci Euromaster Bus-Service w Opolu pomogą Ci je zdiagnozować i usunąć.